خانه مخمل پاش فانتاکروم مواد و چسب مقالات کسب درامد

چگونه میتوانم کسب کاری آسان و پردرامد شروع کنم!؟

rangeshkon rangeshkon
دستگاه فانتاکروم چیست؟!

دستگاه فانتاکروم چیست؟!

فانتاکروم سیستمی پوششی و نوین میباشد. این سیستم جدید ترین جایگزین و راه حل برای پوشش های کروم سنتی می باشد به کمک این سیستم میتوان سطحی کرومی و آینه ای را برروی تمامی سطوح اجرا نمود که از نظر ظاهر بسیار شبیه آبکاری کروم سنتی می باشد.
تاریخچه فانتا کروم به کمتر از 20 سال می رسد. این نوع پوشش رنگ یا به نوعی آبکاری در سال 2001 توسط کشور آلمان و در جهت تولید پوششی عایق مانند برای لوازم نظامی ابداع گردید اما به علت عدم کاربرد درست و حصول نتیجه ، پروژه متوقف شد و فناوری آن توسط کمپانی های بزرگ ساخت فیلم مصادره گردید.

فانتاکروم و فرمول ساخت مواد فانتاکروم بیشتر در صنعت سینما خود را شکوفا کرد در اوایل یک تکنولوژی انحصار گونه و تقریبا گران قیمت بود که با گسترش تولید مواد اولیه به سرعت جای خود را به آبکاری های سنتی کروم داد که دردسرهای خاص خود را داشت و به تمیزی این روش نوین هم نمی رسید . به صورت کلی پله ترقی و دیده شدن این پوشش توسط کمپانی های فیلم سازی دنیا زده شد .
این سیستم علاوه بر اینکه پیشرفته ترین روش پوششی و تکمیل سطوح می باشد اولین و منحصرترین سیستم پوششی برپایه آب نیز می باشد این نوع پوشش در سه مرحله ( پرایمر.کروم.کوتینگ) انجام می پذیرد و دارای تمامی طیف های رنگی به جز رنگ سفید است.
برای اجرای آن نیاز به دستگاه پاششی مخصوصی می باشد باتوجه به میزان حدودا 1 لیتر از کل مواد جهت پوشش یک متر مربع مصرف میگرد.
هیچ محدویتی برای آبکاری با فانتاکروم اجسام وجود ندارد درواقع یکی از دیگر محاسن بزرگ روش فانتا کروم در این است که میتوان به سادگی هر شئ را به شرح ذیل آبکاری نمود : فلزات ، پلاستیک ، مبلمان وچوب ، شیشه وبلور ، پلی استر ، رزین ، سفال و .. از آنجایی که این محصول یک پوشش مناسب برای خودرو میباشد، میتوان از هر قطعه ای به عنوان یک قطعه جدید استفاده کرد.
سیستم پوششی فانتاکروم هر محصولی را در انتها به آیینه تبدیل میکند و باعث ایجاد تصویر کاملی از فلز میگردد.
یک لایه نقره ای واقعی روی سطح ایجاد میشود تا یک کروم بینظیر ایجاد کند...

کمپانی جهانی آماده همکاری با شماست :)

مشاوره رایگان است، کافیست تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.
۰۹۹۱ ۲۷۵ ۸۸۶۵

چیز های رنگی خود را با هشتگ اینستاگرامی #رنگش_کن به اشتراک بگذارید!

rangeshkon